http://schaatsacademienoordwest.nl/ nl Kick-off KNSB Talent Team Noordwest http://schaatsacademienoordwest.nl/node/497 Wed, 20 Apr 2022 11:54:58 +0000 Yael Prenger 497 at http://schaatsacademienoordwest.nl Round-up van de eerste langebaanwedstrijden http://schaatsacademienoordwest.nl/node/492 Fri, 01 Oct 2021 09:00:56 +0000 Miranda Hulst 492 at http://schaatsacademienoordwest.nl Gezamenlijk trainingskamp KTT's langebaan http://schaatsacademienoordwest.nl/node/483 Thu, 23 Sep 2021 11:33:27 +0000 Kay Schipper 483 at http://schaatsacademienoordwest.nl Succesvol NK Inline-skaten baan http://schaatsacademienoordwest.nl/node/487 Wed, 01 Sep 2021 15:06:30 +0000 Kay Schipper 487 at http://schaatsacademienoordwest.nl Europa Cup Oostende verslag http://schaatsacademienoordwest.nl/node/493 Thu, 19 Aug 2021 15:07:04 +0000 Kay Schipper 493 at http://schaatsacademienoordwest.nl Chris geselecteerd voor EK Inline-skaten *Update http://schaatsacademienoordwest.nl/node/481 Mon, 26 Jul 2021 10:53:19 +0000 Kay Schipper 481 at http://schaatsacademienoordwest.nl Inlinetrainingskamp op de Veluwe http://schaatsacademienoordwest.nl/node/482 Thu, 22 Jul 2021 11:21:20 +0000 Kay Schipper 482 at http://schaatsacademienoordwest.nl Koersen op Madeira http://schaatsacademienoordwest.nl/node/494 Fri, 18 Jun 2021 08:05:29 +0000 Kay Schipper 494 at http://schaatsacademienoordwest.nl KNSB talent teams langebaan nog professioneler http://schaatsacademienoordwest.nl/node/477 Mon, 12 Apr 2021 13:30:30 +0000 Kay Schipper 477 at http://schaatsacademienoordwest.nl Nieuwe wedstrijdkalender vind doorgang! http://schaatsacademienoordwest.nl/node/476 Fri, 02 Apr 2021 10:29:35 +0000 Kay Schipper 476 at http://schaatsacademienoordwest.nl